FINALET E KAMPIONATIT TË BEACH VOLLEY U20

FVK
0 0
Read Time34 Second

Pas ndeshjeve kualfikuese të zhvilluara sot për finalet e kampionatit të Kosovës U20 në beach volley, nesër do të mësohen edhe ekipet fituese të kampionatit. Në program do të jenë ndeshjet gjysmëfinale dhe finale në të dyja konkurencat.

Gjysmëfinalet do të zhvillohen me fillim nga ora 11:00, ku do të takohen:

Gjysmëfinalet meshkujt
11:00, A.BYTYQI/E.NRECAJ vs B.DEMNIKA/G.GUDAQI
12:00, A.SALIHU/F.SALIHU vs R.BAJRAMI/E.MALIQI

Gjysmëfinalet femrat
11:00, G.RACI/L.HAJDINI vs L.PIREVA/Z.KADRIU
12:00, M.AVDULLAHU/J.IDRIZI vs A.BERISHA/F.GASHI
_____________________
13:00, Ndeshjet për vend të tretë
_____________________
14:00, FINALJA E FEMRAVE
15:00, FINALJA E MESHKUJVE

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

SHPALLEN EKIPET FITUESE NË KAMPIONATIN E BEACH VOLLEY U20

Në Holiday Resort për të dytën ditë më radhë kanë vazhduar garat e Kampionatit të Kosovës në Beach Volley, ku në ditën e dytë të garave u zhvilluan ndeshjet çerekfinale, ndeshjet për vend të tretë dhe ndeshjet finale. Në konkurencen e femrave ekipi fitues doli dyshja Melirona Avdullahu, Julinda Idrizi […]