KAMPIONATI I KOSOVËS NË BEACH VOLLEY U20

FVK
0 0
Read Time12 Second

Të gjitha ekipet që dëshirojnë të marrin pjesë në Kampionatin e Beach Volley U20, regjistrimin e ekipit mund ta bëjnë edhe përmes Google Forms.

Të bashkangjitur gjeni edhe linkun:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdKYhCEYIXGVcmPuoEfNw4pshSjQk1m9aHSFnwl6TX_qbD6VA/viewform

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

FINALET E KAMPIONATIT TË BEACH VOLLEY U20

Pas ndeshjeve kualfikuese të zhvilluara sot për finalet e kampionatit të Kosovës U20 në beach volley, nesër do të mësohen edhe ekipet fituese të kampionatit. Në program do të jenë ndeshjet gjysmëfinale dhe finale në të dyja konkurencat. Gjysmëfinalet do të zhvillohen me fillim nga ora 11:00, ku do të […]