PUBLIKOHET LISTA E KOMBËTARES U20

FVK
0 0
Read Time17 Second

Përzgjedhësi i Kosovës në volejboll në konkurencën e meshkujve U20, Hafiz Buzuku, i ndihmuar nga trajneri Ramadan Parduzi ka bërë publike listën e lojtarëve të cilët do të marrin pjesë në Kampionatin Ballkanik, i cili do të mbahet në Shqipëri nga data 24-28 Qershor 2019.

Federata e Volejbollit i uron suksese Kombëtares U20 të meshkujve

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

KATËR EKIPE TË BEACH VOLLEY NË CEV CONTINENTAL CUP PËR SENIOR

Dy ekipet kampione dhe dy ekipet e dyta të Kosovës në të dy konkurencat do ta përfaqësojnë Kosovën në CEV Continental Cup Beach Volley, i cili do të mbahet nga 22-23 Qershor në Schinias të Greqisë. Në konkurencën e femrave Kosova përfaqësohet nga ekipi kampion Valmira Ramadani e Nazmie Ibrahimi […]