AFARISTËT E NJOHUR TË “DAFRON” DHE “VLERA SPORT” VIZITOJNË FVK-në

FVK
0 0
Read Time32 Second

Pronari i prodhuesit të njohur të veshjeve sportive “Dafron”, turku Serdar Ilk dhe pronari i kompanisë më të madhe kosovare për paisjet sportive “Vlera Sport”, Faton Paçarada, kanë qëndruar në vizitë të shkurtër në Federatën e Volejbollit të Kosovës.
Ilk dhe Paçarada janë pritur nga sekretari i përgjithshëm i FVK-së Valon Nikqi, me të cilin kanë biseduar për bashkëpunim me interes reciprok në të ardhmen.
Vlera Sport është përfaqësues zyrtar i paisjeve të prodhuara nga Dafron dhe duke e parë planin serioz të shtëpisë kosovare të volejbollit, dy afaristët kanë shprehur gadishmërinë për bashkëpunim të afërt me FVK-në
#FVK #KosovaVolleyball #VleraSport #Dafron #MKRS #AgroTrade #UjiAlkaline #AktivePlus

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

KAMPIONI I KOSOVËS KV PEJA, E MËSON KUNDERSHTARIN

KV Peja e ka mësuar kundërshtarin e parë në garën e CEV Challenge Cup. Skuadra verdhezi është e vetmja e paraqitur në Kupat Evropiane dhe atje do ta ketë kundështar klubin portugez, Associação de Jovens da Fonte do Bastardo . Shorti i hedhur në selinë e CEV në Luksemburg, ka […]