PUBLIKOHET KALENDARI I GARAVE TË BEACH VOLLEY

FVK
0 0
Read Time27 Second
Bordi i FVK-së në mbledhjen e mbajtur me 17 Korrik ka aprovuar kalendarin e garave kombëtare të beach volley për vitin 2020.
Bordi ka aprovuar edhe pjesëmarrjen në garat evropiane të ekipeve kampione të grupmoshave U18,U20 dhe U22 në të dyja konkurencat.
Për pjesëmarrje në garat kombëtare të grupmoshave FVK, do të stimuloj ekipet me mjete financiare prej 20€. Ekipet pjesëmarrëse detyrimisht duhet të kenë edhe trajnerin e regjistruar.
Federata e Voeljbollit e Kosovës ju deshiron suksese të gjitha ekipeve pjesëmarrëse në gara !
????

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

BEACH VOLLEY E PASURON VERËN 2020 NË KOSOVË

Edhe këtë vit Federata e Volejbollit e Kosovës përkatësisht Komisioni për Beach-Volley do të organizojë garat për të gjitha grupmoshat në sportin më të bukur të verës Beach-Volley. FVK ka bërë përgatitjet dhe paraqitjen ku Kampionet e çdo gare të grupmoshave në të dyja konkurencat, do te perfaqesojne Kosovën në […]