Tirana, kampione e ligës ‘Gjergj Kastrioti’, meshkujt

FVK

Tirana mposht Erzenin në finale dhe shpallet kampion i ligës së përbashkët Kosovë-Shqipëri, ‘Gjergj Kastrioti’, në konkurrencën e meshkujve. Tiranasit triumfuan me rezultat 3-0 në palestrën ‘Feti Borova’ për të siguruar epitetin e fituesit të parë të kësaj lige. Federata e Volejbollit të Kosovës uron Tiranën për triumfin dhe përgëzon […]