Liga “Gjergj Kastrioti”: Në fundjavë luhet xhiroja e katërt

FVK
0 0
Read Time17 Second

Këtë fundjavë, më 21 dhe 22 janar, do të luhen ndeshjet e xhiros së katërt të ligës së përbashkët mes Kosovës dhe Shqipërisë, “Gjergj Kastrioti”, në volejboll.

Gjeni të paraqitur grafikisht oraret dhe datat e ndeshjeve.

Vëmendje: Orari dhe data për ndeshjen mes Dritës dhe Vllaznisë, në konkurrencën e femrave, do të vendoset të hënën.

 

May be an image of text that says 'FSHV FEDERATA SHOIPTAREEVO VOLEJBOLLIT REPUBLIKAE KOSOVES MINISTRIAE RINISÊ ESPORTIT FVK FEDERATAE VOLEJBOLLIT KOSOVES GEDERACUA KOSOVA KOSOVA LIGA GJERGJ KASTRIOTI FEMRAT M-TECHNOLOGIE TETORI GRUPI A TIRANA 21-01-2023 :30 VS PARTIZANI VS SKENDERAJ 21-01-2023 19:00 F.HOTI GRUPI B 21-01-2023 8:00 B.KLINTON FER VOLLEY VS SKENDERBEU DRITA VS VLLAZNIA VENDOSET SE SHPJETIO DO agrotrade My travel AGRIBAU fvkkosova kosvolleybal VLERA SPORT KIVO kosovavolleyballfederation www.fvk-ks.org fvk-ks.org'

May be an image of text that says 'FSHV FEDERATA EVOLEJBOLLIT REPUBLIKAE KOSOVES MINISTRIA INISE ÛESPORI FK VOLEJBOLLIT KosOVes FVK FEDERACUA KOSOVA LIGA GJERGJ KASTRIOTI MESHKUJT 8:00 KARAGAQI GRUPI A ERZENI 21-01-2023 PEJA VS TIRANA VS SEKNDERBEU 21-01-2023 18:00 DH. GOGA 21-01-2023 17:00 .DERVISHI VLLAZNIA VS GRUPI B LUBOTENI 22-01-2023 FERIZAJ 7:00 B.KLINTON VS PARTIZANI agrotrade My travel fvkkosova kosvolleyball AGRIBAU VLERA SPORT I kosovavolley allfederation KIVO wwww.fvk wwww.fvk-ks.org ks.org'

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

Kosova regjistron fitore të madhe me përmbysje në kualifikueset e Kampionatit Evropian

Sfidën e fundit në Grupin B të kualifikimeve evropiane për grupmoshën U17, Kosova e zhvilloi përballë Moldavisë. Vashat tona i dhanë leksion moldaveve, nga seti i dytë e tutje, duke dominuar takimin në secilin aspekt. Deri te fitorja e parë në keto kualifikime, Kosova arriti falë një performance jashtëzakonisht të […]