Mbahet Kuvendi i Jashtëzakonshëm i FVK-së, aprovohen ndryshimet e statutit

FVK
0 0
Read Time13 Second

Të shtunën, 15.10.2022, u mbajt Kuvendi i Jashtëzakonshëm i Federatës së Volejbollit të Kosovës, ku morën pjesë 48 delegatë, nga 63 sa janë në total.

Të pranishmit unanimisht aprovuan ndryshimet në statutin e FVK-së dhe aktet tjera normative.

 

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

Superliga A, femrat: Drita mposht Fushë Kosovën

Kampioni në fuqi i Superligës A të Kosovës në volejboll, në konkurrencën e femrave, Drita ka mposhtur Fushë Kosovën me rezultat 1-3, në ndeshjen e vlefshme për xhiron e tretë të kampionatit, të shtunën mbrëma. Ishte një ndeshje e fortë, me Dritën që fitoi setin e parë 19-25, por nikoqiret […]