NDESHJE REVIALE PËR NDERË TË 17 SHKURTIT

FVK
4 0
Read Time31 Second
Ju njoftojm se për nderë të 17 Shkurtit ditës së Pavarësisë së Kosovës, Federata e Volejbollit e Kosovës do të organizoj ndeshje reviale ndërmjet ekipeve veterane në të dy konkurencat.
Ftojm të gjitha ekipet e volejbollit të njoftojn ish volejbollistët/et që të jenë pjesë e këtyre ndeshjeve reviale.
Të gjithë lojtarët/et që deshirojn të jenë pjesë e aktivitetit duhet që të jenë ish volejbollist dhe që nuk janë aktiv në volejboll.
Afati i fundit për paraqitje është  5 Shkurt 2020 në ora: 12:00.
 
Aktiviteti është planifikuar të mbahet me 15 Shkurt, ndërsa për detaje tjera do të njoftoheni më vonë. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
50 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
50 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

KOSOVA MËSON KUNDËRSHTARËT PËR KUALIFIKIMET NË EUROVOLLEY 2021

KOSOVA MËSON KUNDËRSHTARËT PËR KUALIFIKIMET NË EUROVOLLEY 2021 Është hedhur shorti i kualifikimeve për Kampionatin Evropian 2021. Kosova do të jetë pjesë e grupit D. Në këtë grup përveq Kosovës janë edhe Sllovakia,Finlanda dhe Mali i Zi. Ndeshjet kualifikuese do të zhvillohen nga 15 Gushti – 6 Shtator 2020, me […]