TË DIELËN FESTIVALI I BEACH VOLLEY

FVK
0 0
Read Time16 Second

Grupmoshat nga 10-16 vjeç, do ta kenë mundësinë të jenë pjesë e festivalit më të madh të Beach Volley që organizohet në Kosovë.

FVK e mbeshtetur nga CEV dhe MKRS, sjell edhe sivjet festivalin madhështor të adhuruesve të volejbollit në rërë.

Ejani, ju mirëpresim! 🏐

Të dielën, ora 11:00 në Holiday Resort, Sllatinë

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

BEACH VOLLEYBALL FESTIVAL "Keep Flying with the ball"

BEACH VOLLEYBALL FESTIVAL “Keep Flying with the ball” Prishtine, 8 shtator 2019 Federata e Volejbollit e Kosovës (FVK) e mbështetur nga Konfederata Evropiane (CEV) dhe Ministria e Sportit, për të dytin vit me rradhë ka organizuar Festivalin e Beach Volley. Mbi 100 fëmijë të grupmoshave nga 10 deri në 16 […]