Ekipi i Kosovës në Bech Volley pëson ndaj Portugalisë

FVK
0 0
Read Time16 Second

Ekipi i Kosovës në konkurrencën e meshkujëve në beach volley, Faton Mustafa dhe Armend Berisha, pësuan humbje ndaj Portugalisë, 2:0 në sete (21:15 dhe 21:13).
Djemtë tanë dhanë maksimumin, por që nuk mjaftoi të shënojnë fitore. Ndeshjen e radhës e zhvillojnë me Francën.
Momentalisht po zhvillohet ndeshja e femrave, Kosova – Sllovenia.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

Valmira Ramadani dhe Dhuratë H. Sylejmani, pësuan humbje nga dyshja sllovene

Ekipi i Kosovë në konkurrencën e femrave në beach volley, Valmira Ramadani dhe Dhuratë H. Sylejmani, pësuan humbje nga dyshja sllovene, Fabjan – Kregar, 2:0 në sete (21:16 dhe 21:17)., në ndeshjen e parë të grupit B të Lojërave Mesdhetare në Rërë, Patra 2019. Ekipi ynë tregoi paraqitje të mirë […]