Kombëtarja U19, femrat, vazhdon përgatitjet në Istog

FVK
1 0
Read Time28 Second

30 mars, 2022 – Kombëtarja e Kosovës U19, femrat, po vazhdon stërvitjet në kampin e organizuar nga FVK, në Istog, para ndeshjeve kualifikuese të Kampionatit Evropian U19. Përballjet e Grupit I, ku bënë pjesë Kosova, luhen në Prishtinë mes datave 8-10 prill. Estonia, Hungaria dhe Turqia janë Kombëtaret tjera që kompletojnë këtë grup.

Më poshtë, pamje nga stërvitjet që po vazhdojnë në Hotel ‘Trofta’,ku vashat tona do të qëndrojnë deri më datë 8 prill.

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

Presidenti Gjinovci nënshkruan memorandumin e bashkëpunimit me ministrin Çeku

31 mars, 2022 – Presidenti i Federatës së Volejbollit të Kosovës (FVK), Bahri Gjinovci nënshkroi memorandumin e bashkëpunimit me ministrin e Ministrisë së Kulturës, Rinisë dhe Sportit (MKRS), Hajrulla Çeku, duke nënvizuar bashkëpunimin konstruktiv të këtij institucioni me FVK-në. Shuma e ndarë për federata u përcaktua në bazë të koeficientit […]