Mbyllet periudha e parë e afatit kalimtar për volejbollistët/et vendorë/e

FVK
0 0
Read Time20 Second

Periudha e parë e afatit kalimtar për lojtarë e lojtare, në të dy konkurrencat, është mbyllur zyrtarisht, derisa janë kryer një mori lëvizjesh.

Interesimi ishte i madh i volejbollistëve për të ndërruar klub, me të gjitha lëvizjet që mund t’i gjeni duke klikuar në linkun e mëposhtëm.

Komisioni i FVK-së pritet të mbajë nesër një takim dhe të shqyrtojë të gjitha kërkesat.

https://we.tl/t-pq0WAbya5F

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

Kosova U18, femrat, me ndeshjen kundër Greqisë mbyll fazën e grupeve në Kampionatin Evropian

2 shtator, 2022 – Kosova U18, femrat, me ndeshjen kundër Greqisë mbyll fazën e grupeve në Kampionatin Evropian të volejbollit në rërë Ekipet kosovare U18, femra, i ka dhënë fund një eksperienceje të rëndësishme në fazën e grupeve të Kampionatit Evropian të volejbollit në rërë, i cili po zhvillohet në […]