TABELA PËRFUNDIMTARE E SUPERLIGËS SË KOSOVËS NË VOLEJBOLL DHE REZULTATET E JAVËS SË FUNDIT

FVK
2 0
Read Time48 Second

MESHKUJT

FEMRAT

 

TABELA MESHKUJT

PozEkipiPikëtLFHS+S-
13713121387
23614122379
335151144015
429151053122
52815963123
62612932913
72613943018
82614953320
92312932417
102113762422

TABELA FEMRAT

PozEkipiPikëtLFHS+S-
13713121387
23614122379
335151144015
429151053122
52815963123
62612932913
72613943018
82614953320
92312932417
102113762422

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

LUBOTENI NË GARËN E CHALLENGE CUP

LUBOTENI – SPOR TOTO SC ANKARA 12/11/2019, 19:00  Palestra e Sporteve “Bill Clinton” Ferizaj Kampioni i Kosovës në volejboll në konkurencen e meshkujve Luboteni nesër do të zhvilloj ndeshjen e parë në kuadër të Challenge Cup kundër skuadrës turke Spor Toto SC ANKARA. Ndeshjen e parë ekipi i Lubotenit do […]