TABELA PËRFUNDIMTARE E SUPERLIGËS SË KOSOVËS NË VOLEJBOLL DHE REZULTATET E JAVËS SË FUNDIT

FVK
Read Time48 Second

MESHKUJT

(JAVA IX)
Superliga M

(JAVA IX)
Superliga M

(JAVA IX)
Superliga M

(JAVA IX)
Superliga M

(JAVA IX)
Superliga M

FEMRAT

(JAVA IX)
Superliga F

(JAVA IX)
Superliga F

(JAVA IX)
Superliga F

(JAVA IX)
Superliga F

(JAVA IX)
Superliga F

 

TABELA MESHKUJT

PozEkipiPikëtLFHS+S-
13212111338
22812933010
32612932716
42212752515
51712661922
61512571824
7139451616
84918924
92918524
102918326

TABELA FEMRAT

PozEkipiPikëtLFHS+S-
13112102349
23012102338
329121023012
4271293289
51412571824
61312481426
76927822
86927723
94918725
102918526

2 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

LUBOTENI NË GARËN E CHALLENGE CUP

LUBOTENI – SPOR TOTO SC ANKARA 12/11/2019, 19:00  Palestra e Sporteve “Bill Clinton” Ferizaj Kampioni i Kosovës në volejboll në konkurencen e meshkujve Luboteni nesër do të zhvilloj ndeshjen e parë në kuadër të Challenge Cup kundër skuadrës turke Spor Toto SC ANKARA. Ndeshjen e parë ekipi i Lubotenit do […]