FINALJA E KUPES SË FVK-së,LUBOTENI – FERIZAJ LUHET KËTË FUNDJAVË

FVK
1 0
Read Time21 Second

Të shtunen me 21/12/2019, duke filluar prej ores 17:00 në palestren e Sporteve “Bill Klinton” Ferizaj do të luhet finalja e kupës së FVK-së, njëherit dhe deribi lokal mes KV LUBOTENI dhe KV FERIZAJ.

FVK ju fton të jeni pjesë e këtij spektakli të volejbollit dhe uron të dyja ekipet për arritjen në finale, duke shpresuar në lojë të drejtë dhe ndeshje të bukur volejbolli.

 

 

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

KËTË VIKEND FILLON KAMPIONATI I KOSOVËS NË KATEGORINË U16 PËR MESHKUJ DHE FEMRA

Kampionati i Kosovës në kategorinë U16 për meshkuj dhe femra fillon këtë vikend me 21/22 Dhjetor 2019. Me një masovitet mjaft të madh të ekipeve në kategori të reja pritet që ky kampionat të shfaq lojëra mjaft të mira dhe interesante.  Në kategorinë e femrave pritet të ketë një numër […]