Vlora Berisha: Fituam falë karakterit, vajzat nuk i kryen detyrat e dhëna

FVK
0 0
Read Time15 Second
Deklarata e trajneres në detyrë të Dritës, Vlora Berisha, pas fitores kundër Fushë Kosovës
“Ishte një ndeshje që e fituam vetëm me karakter të fortë siç e kemi dëshmuar edhe në shumë ndeshje.
“Përndryshe, vajzat nuk ishin në element dhe nuk kanë kryer detyrat e dhëna nga trajneri”.

Happy
Happy
100 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

YLLI I VOLEJBOLLIT BOTËROR DONALD SUXHO, VIZITON KOSOVËN

Ish-kapiteni i SHBA-ve në volejboll, ylli i kësaj kombëtare, volejbollisti me origjinë shqiptare Donald Suxho, të dielën qëndron për vizitë në Kosovë. Suxho, me origjinë nga Korça, ka prekur majat e volejbollit botëror, nga Kampionatet Botërore e deri te Lojërat Olimpike, në të cilat ishte edhe kapiten i SHBA-ve. Donald […]