Ylli Kadriu pas fitores kundër Fer Volleyt: Ishim këmbëngulës, prita më shumë nga kundërshtari

FVK
0 0
Read Time45 Second
Deklarata e trajnerit të Skenderajt, Ylli Kadriu, pas fitores kundër Fer Volleyt, të shtunën mbrëma:
“Klubi ynë ka bërë një përgatitje shumë të fortë gjatë kësaj jave, duke e respektuar maksimalisht ekipin e Fer Volley, duke e parë edhe fondin e shumë lojtareve cilësore brenda skuadrës së tyre.
“Por, ekipi ynë sot nga fillimi i takimit u pa që është në formë shumë të mirë dhe ishte këmbëngulës për sukses.
“Them të drejtën kam pritur shumë më shumë nga ekipi i Fer Volley, por mendoj që e kemi pergatitur shumë mirë këtë ndeshje dhe nuk u kemi dhënë hapësira për ta shfaqur lojën e tyre.
“Ne tani do fokusohemi menjëherë për ndeshjen e radhës kundër M. Technologie, dhe mendojmë që forma jonë vetëm se do te rritet lojë pas loje.
“Dua të falenderoj vashat tona për punën e palodhshme që po bëjnë dhe dëshirën e madhe për sukses”.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

Vlora Berisha: Fituam falë karakterit, vajzat nuk i kryen detyrat e dhëna

Deklarata e trajneres në detyrë të Dritës, Vlora Berisha, pas fitores kundër Fushë Kosovës “Ishte një ndeshje që e fituam vetëm me karakter të fortë siç e kemi dëshmuar edhe në shumë ndeshje. “Përndryshe, vajzat nuk ishin në element dhe nuk kanë kryer detyrat e dhëna nga trajneri”.