KOMBËTARJA AKOMODOHET NË ISTOG, ZHVILLON STËRVITJEN E PARË

FVK
0 0
Read Time30 Second

KOMBËTARJA AKOMODOHET NË ISTOG, ZHVILLON STËRVITJEN E PARË
Konbëtarja e Kosovës në volejboll te vajzat, ka arritur në Istog, ku do të zhvillojë fazën e përgatitjeve, në prag të kualifikimeve për EuroVOLLEY 2021.
Gjithçka ka shkuar sipas planit të përpiluar nga përzgjedhësi Lorik Ilazi dhe ditëve në vazhdim pritet të intensifikohen përgatitjet dhe niveli i tyre.
Në plan programin e ditës së parë ka qenë e planifikuar stërvitja e orës 18:30, kurse ditëve në vijim do të zhvillohen nga dy stërvitje çdo ditë, sipas këtij orari:
• 09:00-11:00, sesioni i paradites
• 18:00-20:30, sesioni i pasdites/mbrëmjes.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

KOMBËTARJA • PËRGATITJE PROFESIONALE TEKNIKE

? KOMBËTARJA • PËRGATITJE PROFESIONALE TEKNIKE Kombëtarja e Kosovës në volejboll po vazhdon përgatitjet, sipas planit të paraqitur më herët nga përzgjedhësi Lorik Ilazi. Përgatitjet intenzive teknike, sa atraktive, po aq edhe profesionale, kanë bërë që secila prej të ftuarave të japë maksimumin në këtë grumbullim në Istog. Dy herë […]