Në fundjavë fillon sezoni i ri në Ligën e Parë, femrat

FVK
0 0
Read Time21 Second
7 tetor, 2022 – Më 8 dhe 9 tetor zhvillohen ndeshjet e javës hapëse në Ligën e Parë në konkurrencën e femrave. Plot 16 ekipe do të marrin pjesë të ndara në dy grupe, lindje/perëndim. Gara pritet të jetë e fortë dhe interesante, derisa luftohet për plasman në Superligën B sezonin e ardhshëm. Gjeni më poshtë të bashkangjitura edhe çiftet e javës së parë në të dy grupet.
May be an image of 1 person and text that says 'FVK FVK FEDERATA VOLEJBOLLIT KOSOVES VOLLEYBALL FEDERATION KOSOVA REPUBLIKAKOSOES EKOSOVES DHESPORTIT LIGA E PARE FEMRATINJE VS ARBERIE FENIKSI 09-10-2022 14:00 AK DRITA VUSHTRRIA 09-10-2022 13:30 SHARRI AS VUSHTRRIA 08-10-2022 14:00 KAÇANIKU VJOSA 08-10-2022 17:30 agrotrade ...anytime,anywhere My travel www. .fvk-ks.org fvkkosova kosovavolleyballfederation kosvolleyball'
May be an image of 2 people and text that says 'FVK FEDERATA VOLEJBOLLIT VOLLEYBALL FEDERATION KOSOVES KOSOVA REK EKOSOVES DHESPORTIT LIGA E PARE FEMRATPE PERENDIM VS PEJA GJINOCI 09-10-2022 14:00 VELLAZNIMI PRISHTINA ELITE 09-10-2022 PRISHTINA E RE 14:00 GRYKA 09-10-2022 12:00 TREPCA THERANDA 09-10-2022 12:00 agrotrade ...anytime,anywhere My travel www fvk-ks.org fvkkosova kosovavolleyballfederation kosvolleyball'

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

Xhiroja e parë në Superligën B, femra dhe meshkuj

Fundjava gjithashtu markon edhe fillimin e edicionit të ri në Superligën B, femra dhe meshkuj (lindje/perëndim). Plot 15 ekipe do të marrin pjesë në të dy grupet në konkurrencën e meshkujve, ndërsa tetë në konkurrencën e femrave. Gjeni të paraqitura grafikisht çiftet e xhiros së parë në të dy konkurrencat.