Mbyllet xhiroja e parë e Ligës “Gjergj Kastrioti”

FVK
0 0
Read Time22 Second

Fundjava me shumë ndeshje interesante mes ekipeve nga Kosova dhe Shqipëria në kuadër të ligës së përbashkët, “Gergj Kastrioti”, është mbyllur me ndeshjet e së dielës mbrëma.

Nga katër ekipe nga të dy vendet morën pjesë të ndara në dy grupe, duke dhuruar momente brilante volejbolli, derisa plot tetë ndeshje zunë vend në palestrat e Kosovës dhe Shqipërisë.

Gjeni të paraqitura grafikisht rezultatet e plota në të dy konkurrencat të Ligës “Gjergj Kastrioti”.

May be an image of text

May be an image of one or more people and text

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

Burim Zymeri zgjidhet kryetari i ri i Shoqatës së Gjyqtarëve të Volejbollit

Në kuvendin e jashtëzakonshëm të punës dhe zgjedhor, Shoqata e Gjyqtarëve të Volejbollit zgjodhi kryetarin e ri, Burim Zymeri, pas dorëheqjes së kryetarit të deritanishëm Istref Elezaj. Për të përshëndetur punën e kuvendit ishin të pranishëm edhe Sekretari i Përgjithshëm i FVK-së, Valon Nikqi dhe Komesari i Garave, Ardian Ibraj. […]