KOMBËTARJA U17 NISET DREJT BOSNJËS

FVK
0 0
Read Time22 Second

Vashat tona të grupmoshës U17 pas një jave intenzive me përgatitje e ndeshje miqësore, jane nisur në drejtim të Bosnjës.

Ato pritet që rreth orës 3:00 të mëngjesit të arrijnë në Bosnjë.

Në ditën e parë do kenë shumë pak hapësirë për pushim, meqë në orën 14:00 të martën e zhvillojnë ndeshjen e parë ndaj Greqisë.

FVK i uron shumë suksese Kombëtares U17 të femrave në BVA Kampionatin Ballkanik në volejboll

.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

KOSOVA PËSON DISFATËN E PARË NË KAMPIONATIN BALLKANIK U17

Kombëtarja e Kosovës në konkurencën e femrave pas pesëmbëdhjetë orëve udhëtim dhe me vetëm dy orë pushim ka pësuar disfatën e parë ndaj Greqisë në kuadër të Kampionatit Ballkanik U17, i cili po mbahet në Lukavac të Bosnje Hercegovinës. Kosovë – Greqi 0:3 (13:25, 9:25, 18:25) Ndërsa Kosova ndeshjen e […]