Mbyllet xhiroja e parë e Ligës “Gjergj Kastrioti”

FVK

Fundjava me shumë ndeshje interesante mes ekipeve nga Kosova dhe Shqipëria në kuadër të ligës së përbashkët, “Gergj Kastrioti”, është mbyllur me ndeshjet e së dielës mbrëma. Nga katër ekipe nga të dy vendet morën pjesë të ndara në dy grupe, duke dhuruar momente brilante volejbolli, derisa plot tetë ndeshje […]