Foto-koleksion nga yjet e rinj të volejbollit nga stinori vjeshtor

FVK
0 0
Read Time20 Second

Është konkluduar stinori vjeshtor në konkurrencën e meshkujve dhe femrave në grupmoshat U16. Yjet e vegjël të volejbollit edhe këtë periudhë me vullnet e gatishmëri kanë punuar në përmbushjen e objektivëve personal dhe të klubeve.

Para fillimit të stinorit të ri, më poshtë ju sjellim një koleksion fotosh nga ekipet pjesmarrëse në kampionat, derisa u urojmë suksese në rrugëtimin e tyre drejt fazave finale të sezonit.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

Rezultatet nga përballjet e grupmoshës U14 femrat

Janë mbyllur të gjitha ndeshjet në program për ditën e dielë në kampionatin e grupmoshës U14, konkurrenca e femrave.Ka qenë një ditë jashtëzakonisht aktive me orar të ngjeshur të ndeshjeve, derisa vashat e reja kanë treguar përkushtim e vendosmëri për të dhënë më të mirën nga vetja gjatë përballjeve. Dueli […]