NË FUNDJAVË LUHET KUPA E FVK-së

FVK
3 0
Read Time20 Second
Kupa e FVK-së do të zhvillohet këtë fundjavë në Palestren Bill Klinton, Ferizaj me këto orare:

FEMRAT

E PREMTE 13.12.2019
ORA 17:00  SKENDERAJ – DRITA
ORA 19:00 M TEKNOLOGIE – KASTRIOTI

FINALJA

E SHTUNE 14.12.2019
ORA  19:00

MESHKUJT

E SHTUNE 14.12.2019
ORA 15:00      LUBOTENI – PRISHTINA VOLLEY
ORA 17:00      FERIZAJI – THERANDA

Finalja e meshkujve do të caktohet më vonë.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

SKENDERAJ DHE M-TECHNOLOGIE NË FINALE TË KUPËS SË FVK

SKENDERAJ DHE M-TECHNOLOGIE NË FINALE TË KUPËS SË FVK Skenderaj – Drita 3:2 (25:20,22:25,20:25,25:17,15:6) . . M-Technologie – Kastrioti 3:2 (25:19,17:25,23:25,25:20,15:11) Skenderaj dhe M-Technologie janë në finale të Kupës së FVK-së. Të dyja ndeshjet gjysmëfinale u zhvilluan në pesë sete ku Skenderaj arriti të fitoj mdaj Dritës, ndërsa M-Technologie ndaj […]