LIGA E PARË FEMRAT, NDESHJET E XHIROS SË FUNDIT DHE TABELA

FVK
0 0
Read Time49 Second

LIGA PERËNDIM

Liga e Parë F Perëndim

Liga e Parë F Perëndim

Liga e Parë F Perëndim

Liga e Parë F Perëndim

LIGA LINDJE

Liga e Parë F Lindje

Liga e Parë F Lindje

Liga e Parë F Lindje

Liga e Parë F Lindje

LIGA PERËNDIM

PozEkipiPikëtLFHS+S-
124880243
219862219
316862159
4148531612
598351318
678351421
778261020
87826920
95817818

LIGA LINDJE

PozEkipiPikëtLFHS+S-
123880242
222871236
3148531713
4128531717
5128441514
6128441416
778261220
868171021
90808124

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

LUBOTENI DHE FERIZAJ NË FINALE TË KUPES SË FVK-së

Përfundojnë dy takimet gjysmëfinale në konkurencen e meshkujve dhe u arritën këto rezultate : KV LUBOTENI – KV PRISHTINA VOLLEY 3:2 (25:23, 22:25, 23:25, 25:21, 15:4) KV FERIZAJ – KV THERANDA 3:0 (25:18, 25:18, 25:13) Rezultate të cilat dërgojnë LUBOTENIN dhe FERIZAJIN në një finale dhe derbi lokal që do […]