Ibrahimi: Dhamë shpirtin në fushë

FVK
0 0
Read Time30 Second

Deklarata e trajnerit të Fer Volley, Edon Ibrahimi, pas fitores 3-2 kundër Skenderbeut në Ferizaj, në kuadër të gjysmëfinales së parë të ligës ‘Gjergj Kastrioti’:

”Ndeshje shumë e baraspeshuar por, për hirë të së vërtetës, ne sot dhamë shpirtin në fushë pasi lëndimet e shumta nuk po na lejojnë të punojmë në qetësi. Gjithsesi, nuk mund të kërkoja më shumë nga këto vajza, pasi vetëm të premten arritëm të zhvillojmë seancën e parë stërvitore së bashku. Gjithsesi, të kënaqur me rezultatin, neve na mbetet të analizojmë këtë ndeshje dhe të pregatitemi sa më shumë për ndeshjen e radhës.”

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

Kompletohet xhiroja e dytë në Superligën A: Rezultatet dhe renditja tabelare

Derbi i Superligës A, meshkujt, mes Ferizajt dhe Pejës i ka takuar kësaj të fundit, e cila ka triumfuar me rezultat 1-3 në palestrën e sporteve ‘Bill Clinton’, të mërkurën mbrëma. Në konkurrencën e femrave, Drita, si nikoqire, ka mposhtur Fer Volleyn me rezultat 3-1. Këto dy përballje ishin shtyrë në […]