MBAHET MBLEDHJA E BORDIT

FVK
0 0
Read Time26 Second

ËshtĂ« mbajtur mbledhja e parĂ« e Bordit tĂ« FVK-sĂ«, nĂ«n udhĂ«heqjen e kryetarit tĂ« ri Bahri Gjinovci.
Në këtë mbledhje ndër të tjera Bordi vendosi:
✅ Ndeshjet gjysmĂ«finale dhe finale tĂ« KupĂ«s sĂ« KosovĂ«s nĂ« konkurencen e femrave tĂ« zhvillohen me 26/27 Mars nĂ« PrishtinĂ«
✅ EmĂ«roj KĂ«shillin Organizativ tĂ« garave tĂ« KupĂ«s
✅ Zgjodhi Komisionin Disiplinor nĂ« pĂ«rbĂ«rje:
GĂ«zim Brahimi, Driton Ramadani dhe Skender Krasniqi
✅ Me propozim tĂ« kryetarit u vendos qĂ« tĂ« raportohet pĂ«r financa nĂ« baza tre-mujore para Bordit
#federataevolejbollitekosovës #volejboll #volleyball #mbledhjaeborditfvk #kosova

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

ZHVILLOHET FINALJA E KUPËS NË VOLEJBOLL, FITOJNË VAJZAT NGA PRISHTINA

Sot, nĂ« Pallatin e RinisĂ« dhe Sportit, nĂ« PrishtinĂ«, Ă«shtĂ« zhvilluar finalja e KupĂ«s sĂ« KosovĂ«s nĂ« volejboll, konkurrenca e vajzave, mes ekipeve tĂ« DritĂ«s sĂ« Gjilanit dhe M-Technologie tĂ« PrishtinĂ«s, tĂ« cilĂ«n e fitoi ekipi i vajzave nga Prishtina, me njĂ« rezultat 3:2 nĂ« sete. KĂ«tĂ« ndeshje, nga afĂ«r […]