FOTO LAJM • FVK në Asamblenë e Përgjithshme të CEV

FVK
Read Time12Seconds

FOTO LAJM • Përfaqësim dinjitoz i FVK-së në Asamblenë e Përgjithshme të CEV, që po mbahet në Paris të Francës.

Takime të shumta, mes së cilave me krerët e CEV dhe të Federatës Shqiptare të Volejbollit.

#CEV #GeneralAssembly

0 0
0 %
Happy
0 %
Sad
0 %
Excited
0 %
Angry
0 %
Surprise

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

HUMBJA E PARË PËR DYSHEN MUSTAFA/BERISHA. VAZHDOJNË PËR MEDALJE

Edhe në konkurencën e meshkujve, pas dy fitoreve të para, në ndeshjen e rrethi ttë tretë dyshja kosovare Faton Mustafa/Armend Berisha është mposhtur nga ekipi favorit I këtij kampionati, Giginoglu / Gögtepe Në BVA Kampionatin Ballkanik për seniorë, në duelin ndaj dyshes turke, çifti kosovar humbi 2-0 (21-12, 21-17). Megjithatë, […]