FOTO LAJM • FVK në Asamblenë e Përgjithshme të CEV

FVK
0 0
Read Time11 Second

FOTO LAJM • Përfaqësim dinjitoz i FVK-së në Asamblenë e Përgjithshme të CEV, që po mbahet në Paris të Francës.

Takime të shumta, mes së cilave me krerët e CEV dhe të Federatës Shqiptare të Volejbollit.

#CEV #GeneralAssembly

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

HUMBJA E PARË PËR DYSHEN MUSTAFA/BERISHA. VAZHDOJNË PËR MEDALJE

Edhe në konkurencën e meshkujve, pas dy fitoreve të para, në ndeshjen e rrethi ttë tretë dyshja kosovare Faton Mustafa/Armend Berisha është mposhtur nga ekipi favorit I këtij kampionati, Giginoglu / Gögtepe Në BVA Kampionatin Ballkanik për seniorë, në duelin ndaj dyshes turke, çifti kosovar humbi 2-0 (21-12, 21-17). Megjithatë, […]