????????? ? ??????? ?? ????? ? ????-???-??

FVK
0 0
Read Time26 Second

Superliga A në konkurencen e femrave, nesër starton me garat e play-off-it.
Ndeshja hapëse e garave të play-off-it do të zhvillohet në Gjilan në mes të Dritës dhe Fushë Kosovës e cila për herë të parë është pjesë e garave në play-off.
Ekipi i Dritës ka arritur që pjesën e rregullt të kampionatit ta përfundoj si lider në tabelë, ndërsa Fushë Kosova në vendin e katërt.
Ndeshjet gjysmëfinale të play-off-it zhvillohen me dy ndeshje të fituara.
#federataevolejbollitekosovës #superligaekosovës? #superligaa #femrat #playoff2021?

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

M-TECHNOLOGIE NË FINALE ME DRITËN

Kampioni nĂ« fuqi dhe fituesi i KupĂ«s, M-Technologie ka siguruar finalen e dytĂ« rradhazi tĂ« garave nĂ« Play-OFF. Skuadra e drejtuar nga Naser Krasniqi nuk lejoi befasi nĂ« ndeshjen e tretĂ«, njĂ«herit pĂ«rcaktuese pĂ«r biletĂ«n qĂ« siguronte finalen. M-Technologie mposhti Skenderajn 3 me 0 (25:19; 25:20; 25:20), duke e mbyllur […]