PEZULLOHEN AKTIVITETET E VOLEJBOLLIT NË VIKEND❗️

FVK
1 0
Read Time27 Second

Qeveria e Kosovës në mbledhjen e mbajtur me 6 Nëntor, në kuadër të masave për parandalimin e pandemisë, ka vendosur që të pezulloj aktivitetet sportive në palestra nga 6 Nëntor deri me 9 Nëntor në ora 5:00 të mëngjesit.
Të gjitha ndeshjet e volejbollit të planifikuara të zhvillohen në vikend pezullohen.
Për të gjitha informacionet e tjera FVK, do të ju informoj me kohë!
Duke uruar që kjo situatë të kaloj sa më shpejtë, ne ju bëjmë thirrje ti respektoni rregullat dhe udhëzimet e institucioneve perkatëse!
#federataevolejbollitekosovës #qëndronështëpi #mbajmaskë #mbajdistancë?

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

KV. Ferizaj ? Fitues i Kupës së Republikës 2020

Urime KV. Ferizaj ? Fitues i Kupës së Republikës 2020 #kvferizaj #KupaeKosoves #Meshkujt