▪️KAMPIONATI I KOSOVËS NË BEACH VOLLEY U18▪️

FVK
0 0
Read Time13 Second

? 17 Qershor 2021
⏰ 09:45 Shorti i ekipeve të femrave
⏰ 10:00 Fillimi i Kampionatit femrat
⏰ 15:00 Shorti i ekipeve te meshkujve
⏰ 15:15 Fillimi i Kampionatit meshkujt
? Fakulteti i Edukimit Fizik dhe Sporteve
Federeta e ??? ju deshiron suksese të gjitha ekipeve pjesëmarrëse ?

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

PRESIDENTI I KOK-ut, VIZITON FVK-në

Presidenti i Komitetit Olimpik të Kosovës, Ismet Krasniqi, i shoqëruar nga këshilltari ekzekutiv i tij Besim Aliti, kanë vizituar Federatën e Volejbollit të Kosovës. Krasniqi e Aliti janë pritur nga presidenti i FVK-së Bahri Gjinovci. Krerët e KOK-ut, kanë rënë dakord për bashkërendim të aktiviteteve në rrafshin vendor, e me […]