EKIPI I MESHKUJVE PËRMBYLL PJESËMARRJEN NË KAMPIONATIN EVROPIAN

FVK
1 0
Read Time26 Second
CEV U18 Beach Volleyball European Championships 2020
Meshkujt
KOS?? vs RUS?? 0:2 (12:21,7:21)
Dyshja e Kosovës Endi Zejna/Edon Ibrahimi, ka përmbyllur pjesëmarrjen në Kampionatin Evropian.
Në ndeshjen e fundit Kosova u mposht nga dyshja ruse Panchenko/Chuprinov të cilët janë favorit të garës.
Kosova ka përfunduar garën në vendin e 23-të.
Federata e Volejbollit uron ekipin për paraqitjet në Kampionatin Evropian ????
Photo: ©️CEV

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

KOMBËTARJA E FEMRAVE PËRMBYLL ME SUKSES PJESËMARRJEN NË KAMPIONATIN EVROPIAN U18

CEV U18 Beach Volleyball European Championships 2020 Femrat KOS vs SUI 0:2 (15:21,12:21) Melirona Avdullahu dhe Yllka Jashari që po përfaqësojnë Kosovën në Kampionatin Evropian të Beach Volley, kanë pësuar humbje nga kombëtarja e Zvicrës në 1/16 e finales. Pavarësisht se ato humbën nga Zvicra, vetë arritja në 1/16 e […]