PRISHTINA F – SKENDERAJ

Detajet

Data Koha Liga Sezona
21/11/2020 20:22 SUPERLIGA FEMRAT 2020/21 2020/21

Vendi

Pallati i Rinisë dhe Sporteve
Dritan Hoxha, Qyteza Pejton, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo

Rezultatet

Ekipi1234T
PRISHTINA F182225181
SKENDERAJ252523253
Next Post

FUSHË KOSOVA - DRITA F

PRISHTINA F 1 - 3 SKENDERAJ Detajet Data Koha Liga Sezona 21/11/2020 20:22 SUPERLIGA FEMRAT 2020/21 2020/21 Vendi Pallati i Rinisë dhe Sporteve Dritan Hoxha, Qyteza Pejton, Pristina, Municipality of Pristina, 10000, Kosovo RezultatetEkipi1234TPRISHTINA F182225181SKENDERAJ252523253