Kosova U22 mposhtet nga Sllovakia

FVK

21 maj, 2022 – Kombëtarja U22 e Kosovës, meshkujt, ka pësuar humbjen e dytë në kuadër të Grupit E, kualifikues për Kampionatin Evropian, nga Sllovakia me rezultat 3-0 (25-08, 25-13, 25-13). Në ndeshjen e zhvilluar në Pallatin e Rinisë dhe Sportit në Prishtinë – aty ku po zhvillohen të gjitha […]