CEV • VIZITA E RENATO ARENA NË KOSOVË

FVK
1 0
Read Time34 Second

CEV • VIZITA E RENATO ARENA NË KOSOVË

Vizita e zv. presidentit të CEV në Kosovë, është bërë lajm në mediat evropiane dhe në faqen zyrtare të CEV.

Lajmi i publikuar në web-faqen e Konfederatës Evropiane të Volejbollit sjell detaje nga:

– Pritja e z. Arena nga Ministrja Vlora Dumoshi
– Pjesëmarrja në Gala mbrëmjen e laureatëve
– Takimi me presidentin e KOK-ut Besim Hasani

FVK falënderon z. Arena për vizitën e tij dhe poashtu Ministren Vlora Dumoshi, presidentin e KOK-ut Besim Hasani, veteranët dhe veteranet që sollën ndeshje interesante reviale, si dhe gjithë protagonistët që kontribuan në një ditë fantastike me aktivitetet e volejbollit.

https://www.cev.eu/News.aspx?NewsID=30402&ID=1

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Next Post

FVK ju uron 12 vjetorin e pavarësisë së Kosovës

FVK ju uron 12 vjetorin e pavarësisë së Kosovës Në proceset e rëndësishme për vendin, volejbolli gjithmonë ka treguar se është faktor i promovimit të vlerave të shtetësisë sonë! Urime ?