GRYKA

Leagues
SUPERLIGA B FEMRAT, Superliga F
Seasons
2019/20, 2020
Shtëpia

Superliga Femrat

PozEkipiPikëtLHS+S-Koeficienti
1311223491.317
2301223381.339
32912230121.236
4271232891.338
51412718240.938
61312814260.857
76978220.842
86977230.723
94987250.787
102985260.689

Rezultatet

SUPERLIGA B FEMRAT

SUPERLIGA B FEMRAT

SUPERLIGA B FEMRAT

(JAVA IX)
Superliga F

(JAVA VIII)
Superliga F

(JAVA VII)
Superliga F

(JAVA VI)
Superliga F

(JAVA V)
Superliga F

(JAVA IV)
Superliga F

(JAVA III)
Superliga F

(JAVA II)
Superliga F

(JAVA I)
Superliga F

Next Post

VËLLAZNIMI F

I themeluar në janar 2017 , klubi është bërë pjesë e Federatës së volejbollit të Kosovës dhe garon në ligën e parë të Kosovës. Klubi po vazhdon përgatitjet pa ndërprer me iden që të garoj sa më sukseshëm në sezonën 2017/2018 e cila do të jetë sezona e parë në […]